سفارش تبلیغ
صبا ویژن

راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام بدون سرمایه اولیه

اگر قصد پرواز آزاد را دارید پس با ما همراه باشید تا توضیحات بسیار بسیار جذابی را برای شما عزیزان ارائه کنیم، همه ما در عصر حاظر حداقل در موبایل های خودمان از اینترنت های همراه استفاده می کنیم که این ابزار وسیله ای شده تا شما در هر سطحی از زندگی که هستید بتوانید از آن پول در بیاورید. با توجه به تجربیاتی که ما در ده سال گذشته بدست آورده ایم پول در آوردن از اینترنت مخصوصا شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام کار جندان سختی نیست فقط کافیه که شما بتوانید راه و روش های درآمدزایی را یاد بگیرید و آن وقت ببینید که چقدر می توانید به درآمد های بالایی برسید. فرصتی که اینستا برای ما فراهم نموده یک فرصت طلایی برای حاظران را این عصر طلایی می باشد زیرا شما بدون سرمایه می توانید به درآمد ماهانه بالای 5?000?000 تومان برسید.

راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام بدون سرمایه اولیه

یکی از وعده هایی که تیم آموزشی کاسب باشی به دانشجوهای خود می دهد در بخش آموزش کسب درآمد از اینستاگرام این است که شما می توانید بدون هیچ گونه دردسر و بدون سرمایه گذاری اولیه به درآمد برسید. کاری که اگر شما خودتان بخواهید در دنیای حقیقی راه اندازی کنید عملا حداقل به سرمایه اولیه بالای 100 میلیون نیاز دارید، اما ما به شما این وعده را داده ایم که بدون هیچ سرمایه اولیه می توانید به درآمدهای بسیار بالا برسید. فقط کافی است تا دانش خودتان را در مورد راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی بدون سرمایه اولیه را بدانید. شایان ذکر است راه های درآمدزایی جذاب زیادی در اینستاگرام وجود دارد که در ادامه به بخشی از آنها می پردازیم. اما قبل از هر چیزی باید دانش آن را فرا بگیرید تا بتوانید مشتری های زیادی را بدست بیاورید.

روش های کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

روش های کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

همانطور که می دانید در این بخش قرار است تا بستری را فراهم کنیم برای افرادی که هیچ اطلاعات از نحوه درآمدزایی اینستاگرام نمی دانند و به این فکر افتاده اند تا روش های درآمدزایی از اینستاگرام را یاد بگیرند. اگر شما سرمایه کافی برای شروع یک کسب و کار را ندارید پس در ادامه با ما همراه باشید تا چند روش جذاب را به شما معرفی کنیم.

  • درآمدزایی از طریق بازاریابی

اگر به فن بازاریابی مسلط هستید شما یک فرد موفقی خواهید بود، قطعا می دانید که حقوق بازاریابان بسیار بالا است و اگر فن بیان بسیار قوی داشته باشید می توانید در مدت کوتاهی به درآمدهای بسیار بالایی برسید. بدون شک در اطراف شما افرادی هستند که به دنبال بازاریاب هستند شما می توانید با این افراد صحبت کنید و آنها را راضی کنید تا با شما در یک بازه زمانی کار کنند و شما را به عنوان بازاریاب خودشان مورد تایید قرار دهند. این روزها بازار بیمه و فروش محصول بسیار داغ است شما می توانید با چندتا از شرکت های مختلف صحبت کنید و از آنها بخواهید که شما به عنوان بازاریاب برای آنها مشتری بیاورید بدون شک اکثر آنها قبول می کنند. اگر با شرکت های گوناگون قرارداد بستید شما می توانید پیج های مختلفی را بصورت استاندارد پیاده سازی کنید و از طریق آنها بازاریابی خودتان را شروع کنید.

  • درآمدزایی از طریق معرفی محصول

فروش محصول یکی از فعالیت روزمره در اینستاگرام است و هر کسی به نوبه خود تلاش می کند تا بتواند محصولات خودش را در این شبکه اجتماعی بزرگ به فروش برساند. روشی که در این بخش می خواهیم معرفی کنیم یکی از جذاب ترین بخش های درآمدزایی بدون سرمایه است، قطعا در اطراف شما افرادی هستند که دارای مغازه فیزیکی با اجناس مختلفی هستند شما می توانید به عنوان نماینده فروش آنلاین برای آنها کار کنید. یعنی شما می توانید محصولات آنها را داخل پیج اینستاگرام خودتان قرار دهید و شروع کنید به معرفی محصولات، در این بازه اگر کسی قصد خرید اون محصول را داشته باشد می توانید از آنها هزینه محصول را دریافت کنید و خودتان محصول فوق را از فروشنده بگیرید و برای مشتری بصورت پستی ارسال کنید.

  • درآمدزایی از طریق تولید محتوا

اگر شما یکی از فعالان اینستاگرام هستید قطعا با پیج های تجاری بزرگ رو به رو شده اید؟! این پیج ها بر اساس یک استراتژی و یک برنامه ریزی منظم محتوای ارزشمندی را تولید می کنند، اگر دقت کرده باشید اکثر محتوایی که تولید می کنند بر اساس یک نظم خاصی چیدمان شده اند تا مخاطبان با دیدن آنها احساس رضایتمندی درونشان ایجاد شود. شما هم می توانید یک پیجی را راه اندازی کنید و محتوای گوناگون بر اساس یک برنامه ریزی مناسب تولید کنید و با پیج های بزرگ مکاتبه کنید در زمینه تولید محتوا و آنها را مجاب کنید تا با شما قرارداد تنظیم کنند. اکثر کارفرمایان ابتدا از شما نمونه کار می خواهند اگر محتوایی که در پیج خودتان قرار داده اید را با کیفیت و منظم تولید کنید قطعا کارفرما بصورت تست با شما یک قرارداد کوتاه مدت می بندد که شما در این بازه زمانی باید حودتان را ثابت کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه